Gépszerelő

Gépszerelő

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- A gyártósorok megfelelő működésének biztosítása
- A gyártóberendezések és gépek karbantartási, szerelési, javítási feladatainak elvégzése
- A gyártás során felmerülő mechanikus hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása
- A műszakban történt események nyomon követése
- Általános karbantartási feladatok ellátása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- Legalább középfokú szakirányú végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat berendezés-karbantartás, gépszerelés terén
- Pontosság, precizitás, megbízhatóság

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

- Műszaki, mechanikai, karbantartói területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
- Élelmiszeripari gépek javításában szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Önálló munkavégzés
- Kiskunfélegyházi vagy környékbeli lakóhely

AMIT KÍNÁLUNK:

- Biztos, fenntartható munkaügyi kapcsolat
- Munka-érték arányos jövedelem és juttatások
- Munkába járás támogatása
- Év végi juttatás

Munkavégzés helye:
Bács-Kiskun megye, Kiskunfélegyháza X. ker. 92/B, de országosan bárhonnan várjuk leendő munkatársunk jelentkezését, támogatjuk költözését, lakhatását, akár családja munkavállalását is!

EGYÉB JUTTATÁSOK:

Éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon

Az önéletrajz beküldésével automatikusan hozzájárul adatai kezeléséhez a P&P Pékáru Kft. szervezeti egységein belül.

(*-gal jelölt mezők kitöltése kötelező)
* önéletrajz feltöltése
A fájlok mérete legfeljebb 8 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok:
txt rtf pdf doc docx odt ods.

kövess minket