Regionális értékesítési manager

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- A cég termékei iránt érdeklődő partner jelöltekkel kapcsolat felvétele
- Új partnerek felkutatása, megállapodások kötése
- Meglévő partnerekkel folyamatos kapcsolattartás, forgalom növelése
- Akciók szervezése, eladás ösztönzése
- Cég megjelenésének menedzselése a partnereknél

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

- Az ideális pályázó legalább középfokú kereskedelmi végzettségű
- Feladatait önállóan, hatékonyan, rugalmasan és igényesen látja el,
- Többéves szakmai gyakorlattal, legalább 'B' kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezik.
- Lojális és jó kommunikációs képességekkel rendelkezik.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

- Idegen nyelv/nyelvek ismerete
- Kiterjedt vállalkozói kapcsolat rendszer

AMIT KÍNÁLUNK:

- Versenyképes fix jövedelem
- Versenyképes forgalom alapú extra prémium
- Céges autó
- Telekommunikációs eszközök (telefon, laptop)
- Biztos hosszú távú munkalehetőség, kiszámítható minőségi jövedelem

EGYÉB JUTTATÁSOK:

Éves bónusz/mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  Jelenleg az alábbi régióba keresünk értékesítőt:
- Országos

 Az önéletrajz beküldésével automatikusan hozzájárul adatai kezeléséhez a P&P Pékáru Kft. szervezeti egységein belül.

(*-gal jelölt mezők kitöltése kötelező)
* önéletrajz feltöltése
A fájlok mérete legfeljebb 8 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok:
txt rtf pdf doc docx odt ods.
kövess minket