Villanyszerelő

P&P Pékáru Kft. Kiskunfélegyházi telephelyére Villanyszerelőt keres.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

- A gyártósorok megfelelő működésének biztosítása
- A gyártóberendezések és gépek rendszeres karbantartása, szerelése, javítása az ütemezett feladat kiírások alapján
- A gyártás során felmerülő elektromos hibák feltárása, elhárítása és dokumentálása
- A műszakban történt hibára utaló események jelzése a vezető felé
- Általános karbantartói feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK:

- Villanyszerelői végzettség
- Releváns szakmai tapasztalat berendezés-karbantartás, gépszerelés terén
- Pontosság, precizitás, megbízhatóság
- Ipari elektromos eszközök ismerete
- Több műszakos munkarend vállalása

ELŐNYT JELENT:

- Műszaki, mechanikai, karbantartói területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
- Élelmiszeripari gépek javításában szerzett tapasztalat
- B kategóriás jogosítvány
- Önálló munkavégzés
- Kiskunfélegyházi vagy környékbeli lakóhely

AMIT KÍNÁLUNK:

- Biztos, fenntartható munkaügyi kapcsolat
- Munka-érték arányos jövedelem és juttatások
- Munkába járás támogatása
- Év végi juttatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

- Kiskunfélegyháza. Munkábajárás támogatás biztosított!

 Az önéletrajz beküldésével automatikusan hozzájárul adatai kezeléséhez a P&P Pékáru Kft. szervezeti egységein belül.

(*-gal jelölt mezők kitöltése kötelező)
* önéletrajz feltöltése
A fájlok mérete legfeljebb 8 MB lehet.
Engedélyezett fájltípusok:
txt rtf pdf doc docx odt ods.
kövess minket